Arena Park Alışveriş Merkezi

Eylül 2011 tarihinde açmış olduğumuz ve kendine özgü bir mimari konsept ile inşa edilen restoramız, nezih bir ortamda değişik spesiyaliteleri, alışıla gelmemiş bir servis kalitesi ile sunuyor.

Menümüz; 18 değişik içeriği ve 5 değişik sosu ile sunulan Kumpir çeşitleri, değişik marine ve pane sosları ile lezzetlendirilmiş tavuk menüleri, özel soslarla sunulan salatalar, 6 değişik sosla servis edilen 4 ayrı makarna ve özel üretim köfte çeşitleri ve diğer ürünlerden oluşmakta.

Devamlı olarak tadını ve günlük taze olarak üretilen içerik sayısını arttırmak için uğraş verdiğimiz Kumpir, artık herkesin tatmak istediği bir lezzet olmuş bulunuyor.

Kolestrolüne dikkat eden herkesin etten daha çok tükettiği tavuk filetosunu ve butunu kendimize has soslarla hazırlayarak, pilav, patates kızartması ve salata ile aynı tabak içinde müşterilerimize sunmaktayız.

Salata çeşitlerimiz; sipariş anında hazırlanmakta olup, sosları da dahil olmak üzere hiç bekletilmeden müşterilerimize takdim edilmektedir.

Linguini, Fusulli, Spagetti ve Penne makarna çeşitlerini, sipariş anında hazırlanan 6 değişik orjinal sos ile sunmaktayız.

Köfte arzulayan müşterilerimiz için kendi reçetemiz ile ürettiğimiz Pideli Köftika ve yanı sıra etli wrap ile Kayseri’de imal ettirdiğimiz ev mantısı ve etli yaprak sarma, menümüzü tamamlayan diğer ürünler. Kaliteyi uygun fiyat ile tatmak isteyen herkesi bekleriz.